Дали FreeCAD е алтернатива на AutoCAD?

By |мај 27th, 2022|Uncategorized @mk|

Дали FreeCAD е алтернатива на AutoCAD? FreeCAD е бесплатен софтвер, параметарска алатка за 3D моделирање со отворен код, направена првенствено за дизајнирање објекти во 3D. FreeCAD навистина не е типичен CAD софтвер за изработка и не е наменет да биде алтернатива на AutoCAD. FreeCAD не поддржува DWG/DXF-датотеки кои се природни датотеки за целиот CAD [...]

Коментарите се исклучени на Дали FreeCAD е алтернатива на AutoCAD?

GstarCAD Mechanical 2022

By |април 20th, 2022|Uncategorized @mk|

Неодамна беше објавена нова верзија на GstarCAD Mechanical 2022. Дали GstarCAD Mechanical 2022 е вистинскиот избор за вас? Прочитајте ја следната статија.Што е GstarCAD Mechanical?GstarCAD Mechanical ги покрива сите функционалности на софтверот GstarCAD Professional, како и голем број дополнителни функции за дизајнирање 2D инженерска документација. GstarCAD Mechanical содржи база на податоци со стандардни библиотеки на [...]

Коментарите се исклучени на GstarCAD Mechanical 2022

Старо за ново – AutoCAD за GstarCAD

By |април 4th, 2022|Uncategorized @mk|

Уморни од работа со стар, бавен и некомпатибилен CAD софтвер? Сега е вистинското време да изберете нов софтвер со одлична перспектива и да добиете до 50% попуст на едноставна замена „старо за ново“. Дали имате стар софтвер AutoCAD кој повеќе не можете да го користите поради недостаток на функционалност, некомпатибилност со новата Windows околина [...]

Коментарите се исклучени на Старо за ново – AutoCAD за GstarCAD

Откријте Aplitop TcpMDT за GstarCAD

By |март 31st, 2022|Uncategorized @mk|

Откријте го Aplitop TcpMDT за GstarCAD, најдобриот CAD додаток за геодети! Aplitop TcpMDT за GstarCAD или други CAD платформи се користи од илјадници корисници ширум светот и нуди сеопфатно решение за планирање на сите видови геодетски/инженерски проекти, од моделирање на терен до сложени проекти за патишта и друга инфраструктура. Кривата на учење [...]

Коментарите се исклучени на Откријте Aplitop TcpMDT за GstarCAD

Најновата верзија на GstarCAD 2022 – SP1

By |март 31st, 2022|Uncategorized @mk|

Достапно е ново ажурирање Service Pack 1 (SP1) за GstarCAD 2022! Овој пат, 85 грешки се елиминирани и поправени. Најновата верзија на GstarCAD 2022 – SP1 Благодарни сме на сите корисници ширум светот кои учествуваа и пријавија грешки што се појавија во тековната верзија на GstarCAD. GstarCAD обично издава поправки двапати годишно, во форма [...]

Коментарите се исклучени на Најновата верзија на GstarCAD 2022 – SP1

GstarCAD 2022 – Нова верзија на најпосакуваната CAD програма

By |октомври 28th, 2021|Uncategorized @mk|

GstarCAD 2022 – Нова верзија на најпосакуваната CAD програма Откријте што е ново во ова долгоочекувано издание на GstarCAD 2022! Едноставно преземете ја новата демо верзија и уверете се во квалитетот на новата верзија и размислете за надградба на постоечкиот GstarCAD софтвер. Пристигна нова верзија на GstarCAD 2022! Кои карактеристики и подобрувања ќе ги [...]

Коментарите се исклучени на GstarCAD 2022 – Нова верзија на најпосакуваната CAD програма

Ново издание на Spatial Manager 7 за GstarCAD

By |јули 13th, 2021|Uncategorized @mk|

Излезена е новата верзија 7 на ‘Spatial Manager’ и доаѓа полна со нови функции и подобрувања, кои ќе ви овозможат да бидете многу попродуктивни во развојот на кој било проект, анализа или работа поврзана со територијални и географски информации. Ве покануваме да го погледнете овој запис на блогот и поврзаното видео со цел на [...]

Коментарите се исклучени на Ново издание на Spatial Manager 7 за GstarCAD
Go to Top
Bolu escortRize Escortporno izleizmir escorteryaman escortbodrum escortGaziantep escortonwin girişTavşanlı escortGiresun escortankara escorteryaman escortPendik Escortistanbul escortanadolu yakası escorthalkalı escortmaltepe escortKurtkoy Escortbig bass bonanza demoyeşilköy escortYeşilköy otele gelen escorteve gelen escort floryagrup escort floryayeşilköy escort listesiFlorya Kolombiya EscortLady escort şişliFlorya Elit escortFlorya Kolombiya EscortOtele Gelen Escort Yeşilköybeylikdüzü escortbuca escortfethiye escortısparta escortEscort BayanTürkiye Escort, Escort Bayanmarmaris escortBahçeşehir escortizmir escortBolu escortRize Escortporno izleizmir escorteryaman escortbodrum escortGaziantep escortonwin girişTavşanlı escortGiresun escortankara escorteryaman escortPendik Escortistanbul escortanadolu yakası escorthalkalı escortmaltepe escortKurtkoy Escortbig bass bonanza demoyeşilköy escortYeşilköy otele gelen escorteve gelen escort floryagrup escort floryayeşilköy escort listesiFlorya Kolombiya EscortLady escort şişliFlorya Elit escortFlorya Kolombiya EscortOtele Gelen Escort Yeşilköybeylikdüzü escortbuca escortfethiye escortısparta escortEscort BayanTürkiye Escort, Escort Bayanmarmaris escortBahçeşehir escortizmir escortSütunlar güncellendi.
gümüş alanlarikinci el kitap alanlarimplantantika alanlarantalya haberDeselerMasal OkuMasallar OkuEskişehir uyduNasrettin Hoca FıkralarıMasallarMasallareskişhir uydu servisieskişehir uydu tamirgümüş alanlarikinci el kitap alanlarimplantantika alanlarantalya haberDeselerMasal OkuMasallar OkuEskişehir uyduNasrettin Hoca FıkralarıMasallarMasallareskişhir uydu servisieskişehir uydu tamirSütunlar güncellendi.